Трговија на големо кобалт сина стаклена тегла со производители и добавувачи од алуминиум со сребрена капа | Uzone

Кобалт сина стаклена тегла со алуминиумско капаче

Краток опис:

Опис на производот: кобалт сина стаклена тегла со алуминиумско капаче

точка No.:UZC01

Капацитет: 5g, 10g, 15g, 30g, 50g, 60g, 80г, 100g, 120g, 150g, 200g, 250g

MOQ: 5000pcs / големина


детали за производот

Тагови производ

1. Опис

капацитет 5g, 10g, 15g, 30g, 50g, 60g, 80g, 100g, 120g
OEM Ние може да направи нови калапи како што се бара
употреба Крем, свеќа и сл
логото на печатење Достапно
MOQ 5000pcs / големина
пакување Картон со мрежа внатре и палета е достапен
плаќање 30% T / T припејд, рамнотежата пред испорака
испорака Во рамките 45days по плаќањето надолу и одобрување примероци "
нашата услуга Достапни се прилагодите на предмети според вашиот примерок и дизајн  или ОЕМ и ODM. Печатење на вашето лого на кутија или гравирање било која слика  со производот, исто така, се топло добредојде.
политика примероци Ако ви даде брз истрага, 5 бесплатни примероци се достапни. Обвиненијата за експресна товарни треба да биде на сметка на купувачот.
свила печатење, УВ обложени, топла печат, ладен, сликарство итн може да биде на располагање.

2. Карактеристика на производот

стаклени шишиња 1.Uzone е широко се користат во индустријата за лична нега.

2.Different големината, обемот, стил, боја на стаклени шишиња се достапни

3.Customer дизајни на располагање.

4.Samples се достапни на нашите постоечки облик.

5.Conform со САД, Европа мирување

3. линија за производство на производот

2

4.Inspection

3

5.Treatment обработка

4

 

6.FAQ

П: Зошто Изберете Uzone?

А: На Uzone, бескомпромисна посветеност на квалитетот инспирира сигурен service.With искусен тим на професионалци и водечки во индустријата способности, може да се потпира врз нас за исклучителни поддршка за сите ваши проекти и промоции.

П: Она што нè прави најдобар?

A: Uzone е голема топла тим family.Excellent и професионални инспекција споделите со повеќе и повеќе клиенти избираат нас.

П: Може ли да се добие бесплатни примероци?

A: Yes.Free дизајни и бесплатно постоечките примероци можат да бидат испратени до вас за референца.

П: Како за Испорака и пакување решение?

А: Ние сме свесни дека превозот и пакување решение се важни за корисниците, така што го финансира професионална логистичка компанија за да се грижи за превозот.
Испорака: Надворешен пет-слој брановидни картон, внатрешен пластични заштитни торба + картонот.

П: Може ли да се добие сертификат за инспекција?

A: Yes.We може да ви обезбеди инспекција сертификат SGS.


  • Претходна:
  • Следно: