Cobalt shumicë Blue Glass Jar Me prodhuesit Silver Aluminum kapak dhe furnizuesit | Uzone

Cobalt Blue Glass Jar me argjend alumini Cap

Përshkrim i shkurtër:

Product Description: Cobalt Blue Glass Jar me argjend alumini Cap

No.:UZC01 artikull

Kapaciteti: 5g, 10g, 15g, 30g, 50g, 60g, 80g, 100g, 120g, 150g, 200g, 250g

Moq: 5000pcs / size


Detail Product

Produkt Tags

1. Përshkrim

kapacitet 5g, 10g, 15g, 30g, 50g, 60g, 80g, 100g, 120g
OEM Ne mund të bëjë moulds të reja siç kërkohet
përdorim Krem, Candle etj
Logo shtypjen në dispozicion
moq 5000pcs / madhësi
paketim Kartoni me rrjet brenda dhe paletë është në dispozicion
pagesë 30% T / T parapaguar, balanca para dorëzimit
dorëzim Brenda 45days pas pagesës poshtë dhe miratim mostra '
Shërbimi ynë Në dispozicion për të rregulloje artikuj sipas shembullit tuaj dhe design  ose OEM & ODM. Shtypjen logon tuaj në kuti ose gdhendje çdo imazh  me produktin janë gjithashtu të mirëpritur ngrohtësisht.
Politika mostrat Nëse ju jepni hetim të shpejtë, 5 mostra lirë janë në dispozicion. Akuzat Express mallrave duhet të jetë në llogari të blerësit.
shtypjen mëndafshi, UV veshura, Hot vulosje, i mbuluar me brymë, pikturë etj mund të jenë në dispozicion.

2. Tipar i Produktit

shishe qelqi 1.Uzone-së janë përdorur gjerësisht në industrinë e kujdesit personal.

Madhësia 2.Different, vëllime, stili, ngjyra e shishe qelqi janë në dispozicion

harton 3.Customer dispozicion.

4.Samples janë në dispozicion në formë tona ekzistuese.

5.Conform me SHBA, Europe Qëndroni

3. Linja e prodhimit të Produktit

2

4.Inspection

3

përpunimit 5.Treatment

4

 

6.FAQ

Q: Pse Zgjidhni Uzone?

A: Në Uzone, një angazhim pakompromis për cilësinë frymëzon service.With pashembullt një ekip me përvojë të profesionistëve dhe të industrisë-udhëheqëse aftësitë, ju mund të mbështetet në ne për mbështetjen e jashtëzakonshme në të gjitha projektet tuaja dhe promovime.

Q: Çfarë na bën më të mirë?

A: Uzone është një ekip i madh të ngrohtë family.Excellent dhe inspektim profesional le gjithnjë e më shumë konsumatorë zgjidhni na.

Q: A mund unë të marrë mostra të lirë?

A: harton Yes.Free dhe mostrat e lirë ekzistuese mund të dërgohet tek ju për referencë.

Q: Si për Shipping & paketim zgjidhje?

A: Ne e kuptojmë se të anijeve dhe paketim zgjidhje janë të rëndësishme për klientët, kështu që ne të financuar kompani profesionale logjistike të kujdeset për të anijeve.
Shipping: Outer pesë-shtresë kartoni valëzuar, e brendshme qese plastike mbrojtëse + kartoni valëzuar.

Q: A mund të marr certifikatën e inspektimit?

A: Yes.We mund të ju japin certifikatën e inspektimit SGS.


  • Previous:
  • Next: